Súwretlew óneri hám miynet tálimi fakultetinde 1-2-3 kurslarda juwmaqlanatuǵın pánlerden bahalaw túrlerin belgilew, máslahat hám juwmaqlawshı bahalaw ótkeriw KESTESI

2020-2021 oqıw jılınıń ekinshi yarımında Ájiniyaz atındaǵı NMPI Súwretlew óneri hám miynet tálimi fakultetinde 1-2-3 kurslarda juwmaqlanatuǵın
pánlerden bahalaw túrlerin belgilew, máslahat hám juwmaqlawshı bahalaw ótkeriw
KESTESI                                                                           
Tálim baǵdarı Kurs Topar Pánniń atı Konsultaciya ótkeriliw sanesi Waqtı JB túri JB ótkeriliw sanesi JB baslanıw waqtı Professor-oqıtıwshınıń familiyası hám atı JB alatuǵın oqıtıwshınıń familiyası hám atı  Auditoriya nomeri Baqlawshı
1 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikası 1 A-30 Shet tili 21.06.2021 9:00 Awızsha 22.06.2021 9:00 Bekmuratova R. Elmuratova Z. Saytova Z. 326 A.Bazarbaev
2 1 A-30 Joqarı matematika 12.06.2021 9:00 Awızsha 14.06.2021 9:00 Mambetkarimov B. Kalimbetov K. 326 A.Bazarbaev
3 1 A-30 Ulıwma psixologiya 25.06.2021 9:00 Awızsha 26.06.2021 9:00 Utebaev T. Bayniyazova G. 326 A.Bazarbaev
4 1 A-30 Kompoziciya 28.06.2021 9:00 Ámeliy 29.06.2021 9:00 Mambetkadirov G. Bekmuratov T. 326 Kallıklıshov Sh.
5 1 A-30 Qálem súwret 17.06.2021 9:00 Ámeliy 18.06.2021 9:00 Amaniyazov S. Bekmuratov T. 314 316 Aldabergenov A.
6 1 A-30 Reńli súwret 30.06.2021 9:00 Ámeliy 01.07.2021 9:00 Aldabergenov A. Bekmuratov T. 314 316 Amaniyazov S.
7 1 A-30 Sızıw 02.07.2021 9:00 Ámeliy 03.07.2021 9:00 Esboganova B. Amaniyazov S. 323 Abdireymov D.
8 1 A-30 Sızba geometriya 15.06.2021 9:00 Ámeliy 16.06.2021 9:00 Esboganova B. Amaniyazov S. 323 Bekmuratov T.
9 1 A-30 Qaraqalpaqstan tariyxı 23.06.2021 9:00 Test 24.06.2021 9:00 Xudaynazarov D. Turdiev B. 326 A.Bazarbaev
1 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikası 1 B-31 Shet tili 21.06.2021 9:00 Awızsha 22.06.2021 9:00 Bekmuratova R. Saytova Z. Elmuratova Z. 325 A.Bazarbaev
2 1 B-31 Joqarı matematika 12.06.2021 9:00 Awızsha 14.06.2021 9:00 Mambetkarimov B. Kalimbetov K. 325 A.Bazarbaev
3 1 B-31 Ulıwma psixologiya 25.06.2021 9:00 Awızsha 26.06.2021 9:00 Ismailov A. Matkarimova M. 325 A.Bazarbaev
4 1 B-31 Kompoziciya 28.06.2021 9:00 Ámeliy 29.06.2021 9:00 Bekmuratov T. Mambetkadirov G. 325 Kallıklıshov Sh.
5 1 B-31 Qálem súwret 17.06.2021 9:00 Ámeliy 18.06.2021 14:00 Amaniyazov S. Bekmuratov T. 314 316 Aldabergenov A.
6 1 B-31 Reńli súwret 30.06.2021 9:00 Ámeliy 01.07.2021 14:00 Bekmuratov T. Aldabergenov A. 314 316 Amaniyazov S.
7 1 B-31 Sızıw 02.07.2021 9:00 Ámeliy 03.07.2021 9:00 Esboganova B. Amaniyazov S. 323 Abdireymov D.
8 1 B-31 Sızba geometriya 15.06.2021 9:00 Ámeliy 16.06.2021 9:00 Esboganova B. Amaniyazov S. 323 Bekmuratov T.
9 1 B-31 Qaraqalpaqstan tariyxı 23.06.2021 9:00 Test 24.06.2021 9:00 Turdiev B. Xudaybergenov D. 325 A.Bazarbaev
1 Texnologiyalıq tálim 1 A-33 Ózbekstannıń eń jańa tariyxı 09.06.2021 9:00 Test 10.06.2021 9:00 Turdiev B.
Ametov A.
Utemisov A. 204 Amanbaev M.
2 1 A-33 Jas fiziologiyası hám gigiena 26.05.2021 9:00 Jazba 27.05.2021 9:00 Tajibaeva M. Kalilaeva B. 204 Kurmanov A.
3 1 A-33 Joqarı matematika 31.05.2021 9:00 Awızsha 01.06.2021 9:00 Kalimbetov K. Mambetkarimov B. 307 Sultanbaev K.
4 1 A-33 Ulıwma psixologiya 11.06.2021 9:00 Awızsha 12.06.2021 9:00 Utebaev T. Bayniyazova G. 307 Joldasov F.
5 1 A-33 Texnikalıq mexanika 07.06.2021 9:00 Jazba 08.06.2021 9:00 Matekeev R. Uteniyazov A. 204 Baltabaev J.
6 1 A-33 Texnologiya tálim praktikumı 04.06.2021 9:00 Test 05.06.2021 9:00 Sultanbaev K. Kdırniyazov K. 204 Kamilova M.
7 1 A-33 Elektrotexnika jumısları 28.05.2021 9:00 Awızsha 29.05.2021 9:00 Ibragimov B. Orınbetov N. 307 Matekeev R.
8 1 A-33 Ónim tayarlaw texnologiyası 14.06.2021 9:00 Jazba 15.06.2021 9:00 Matekeev R. Sultanbaev K. 204 Eshanova S.
9 1 A-33 Qaraqalpaqstan tariyxı 02.06.2021 9:00 Test 03.06.2021 9:00 Xudaybergenov D. Turdiev B. 204 Kdırniyazov K.
1 Texnologiyalıq tálim 1 B-32 Ózbekstannıń eń jańa tariyxı 09.06.2021 9:00 Test 10.06.2021 9:00 Turdiev B.
Ametov A.
Utemisov A. 204 Amanbaev M.
2 1 B-32 Jas fiziologiyası hám gigiena 26.05.2021 9:00 Jazba 27.05.2021 9:00 Tajibaeva M. Kalilaeva B. 204 Kurmanov A.
3 1 B-32 Joqarı matematika 31.05.2021 9:00 Awızsha 01.06.2021 11:30 Kalimbetov K. Mambetkarimov B. 307 Sultanbaev K.
4 1 B-32 Ulıwma psixologiya 11.06.2021 9:00 Awızsha 12.06.2021 11:30 Utebaev T. Bayniyazova G. 307 Joldasov F.
5 1 B-32 Texnikalıq mexanika 07.06.2021 9:00 Jazba 08.06.2021 9:00 Matekeev R. Uteniyazov A. 204 Baltabaev J.
6 1 B-32 Texnologiya tálim praktikumı 04.06.2021 9:00 Test 05.06.2021 9:00 Sultanbaev K. Kdırniyazov K. 204 Kamilova M.
7 1 B-32 Elektrotexnika jumısları 28.05.2021 9:00 Awızsha 29.05.2021 11:30 Ibragimov B. Orınbetov N. 307 Matekeev R.
8 1 B-32 Ónim tayarlaw texnologiyası 14.06.2021 9:00 Jazba 15.06.2021 9:00 Matekeev R. Sultanbaev K. 204 Eshanova S.
9 1 B-32 Qaraqalpaqstan tariyxı 02.06.2021 9:00 Test 03.06.2021 9:00 Xudaybergenov D. Turdiev B. 204 Kdırniyazov K.
1 Texnologiyalıq tálim 1 V-27 Ózbekstannıń eń jańa tariyxı 09.06.2021 9:00 Test 10.06.2021 9:00 Utemisov A.
Ametov A.
Turdiev B. 204 Amanbaev M.
2 1 V-27 Jas fiziologiyası hám gigiena 26.05.2021 9:00 Jazba 27.05.2021 9:00 Kalilaeva B. Bektursınov A. 204 Kurmanov A.
3 1 V-27 Joqarı matematika 31.05.2021 9:00 Awızsha 01.06.2021 15:00 Kalimbetov K. Mambetkarimov B. 307 Sultanbaev K.
4 1 V-27 Ulıwma psixologiya 11.06.2021 9:00 Awızsha 12.06.2021 15:00 Ismailov A. Matkarimova M. 307 Joldasov F.
5 1 V-27 Texnikalıq mexanika 07.06.2021 9:00 Jazba 08.06.2021 9:00 Matekeev R. Uteniyazov A. 204 Baltabaev J.
6 1 V-27 Texnologiya tálim praktikumı 04.06.2021 9:00 Test 05.06.2021 9:00 Kıdırniyazov K. Sultanbaev K. 204 Kamilova M.
7 1 V-27 Elektrotexnika jumısları 28.05.2021 9:00 Awızsha 29.05.2021 15:00 Ibragimov B. Orınbetov N. 307 Matekeev R.
8 1 V-27 Ónim tayarlaw texnologiyası 14.06.2021 9:00 Jazba 15.06.2021 9:00 Matekeev R. Sultanbaev K. 204 Eshanova S.
9 1 V-27 Qaraqalpaqstan tariyxı 02.06.2021 9:00 Test 03.06.2021 9:00 Turdiev B. Xudaybergenov D. 204 Kdırniyazov K.
1 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikası 2 A-30 Shet tili 11.06.2021 9:00 Test 12.06.2021 9:00 Bekmuratova R. Elmuratova Z. Saitova Z. 323 Abdireymov D.
2 2 A-30 Tálimde xabar texnologiyaları 14.06.2021 9:00 Test 15.06.2021 9:00 Mambetniyazov M. Kunnazarov O. 323 Amaniyazov S.
3 2 A-30 Plastik anatomiya 22.06.2021 9:00 Jazba 23.06.2021 9:00 Aldabergenov A. Amaniyazov S. 323 Esboganova B.
4 2 A-30 Ulıwma pedagogika 24.06.2021 9:00 Awızsha 25.06.2021 9:00 Bayniyazova G. Abdalieva P. 306 Bekmuratov T.
5 2 A-30 Súwretlew óneri tariyxı 16.06.2021 9:00 Test 17.06.2021 9:00 Urazimova T. Qallıqlıshov Sh. 323 Bekmuratov T.
6 2 A-30 Qálem súwret 18.06.2021 9:00 Ámeliy 19.06.2021 9:00 Abdireymov D. Amaniyazov S. 314 316 Aldabergenov A.
7 2 A-30 Reńli súwret 28.06.2021 9:00 Ámeliy 29.06.2021 14:00 Aldabergenov A. Abdireymov D. 310 314 Kallıklıshov Sh.
8 2 A-30 Sızba geometriya 19.06.2021 9:00 Ámeliy 21.06.2021 9:00 Esboganova B. Amaniyazov S. 306 Abdireymov D.
9 2 A-30 Sızıw (topografiyalıq sızıw) 30.06.2021 9:00 Ámeliy 01.07.2021 9:00 Esboganova B. Amaniyazov S. 306 Kallıklıshov Sh.
10 2 A-30 Grafikalıq súwretlew tiykarları 02.07.2021 9:00 Test 03.07.2021 9:00 Amaniyazov S. Esboganova B. 325 Aldabergenov A.
1 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikası 2 B-18 Shet tili 11.06.2021 9:00 Test 12.06.2021 9:00 Bayniyazova S. Elmuratova Z. Tleumuratova A. Saytova Z. 323 Abdireymov D.
2 2 B-18 Tálimde xabar texnologiyaları 14.06.2021 9:00 Test 15.06.2021 9:00 Kunnazarov O. Mambetniyazov M. 323 Amaniyazov S.
3 2 B-18 Plastik anatomiya 22.06.2021 9:00 Jazba 23.06.2021 9:00 Aldabergenov A. Amaniyazov S. 323 Esboganova B.
4 2 B-18 Ulıwma pedagogika 24.06.2021 9:00 Awızsha 25.06.2021 9:00 Abdalieva F. Ismailov A. 308 Bekmuratov T.
5 2 B-18 Súwretlew óneri tariyxı 16.06.2021 9:00 Test 17.06.2021 9:00 Mambetkadirov G. Qallıqlıshov Sh. 323 Bekmuratov T.
6 2 B-18 Qálem súwret 18.06.2021 9:00 Ámeliy 19.06.2021 9:00 Amaniyazov S. Abdireymov D. 310 Aldabergenov A.
7 2 B-18 Reńli súwret 28.06.2021 9:00 Ámeliy 29.06.2021 9:00 Aldabergenov A. Abdireymov D. 316 Kallıklıshov Sh.
8 2 B-18 Sızba geometriya 19.06.2021 9:00 Ámeliy 21.06.2021 9:00 Esboganova B. Amaniyazov S. 318 Abdireymov D.
9 2 B-18 Sızıw (topografiyalıq sızıw) 30.06.2021 9:00 Ámeliy 01.07.2021 14:00 Esboganova B. Amaniyazov S. 308 Kallıklıshov Sh.
10 2 B-18 Grafikalıq súwretlew tiykarları 02.07.2021 9:00 Test 03.07.2021 9:00 Amaniyazov S. Esboganova B. 326 Aldabergenov A.
1 Texnologiyalıq tálim 2 A-19 Shet tili 12.06.2021 9:00 Test 14.06.2021 9:00 Bayniyazova S. Elmuratova Z. Tleumuratova A. Kalimbetova K. 204 Berdimbetova A.
2 2 A-19 Xabar texnologiyaları hám kompyuter grafikası 15.06.2021 9:00 Test 16.06.2021 9:00 Mambetniyazov M. Kunnazarov O. 204 Djumagulov Z.
3 2 A-19 Ulıwma pedagogika 26.06.2021 9:00 Awızsha 28.06.2021 9:00 Bayniyazova G. Abdalieva P. 306 Joldasov F.
4 2 A-19 Sızba geometriya hám injenerlik grafikası 24.06.2021 9:00 Ámeliy 25.06.2021 9:00 Avezov B. Nazarbekov K. Joldasov F. 204 Eshanova S.
5 2 A-19 Texnikalıq mexanika 29.06.2021 9:00 Jazba 30.06.2021 9:00 Uteniyazov A. Matekeev R. Sadaddinov U. Nazarbekov K. 204 Shamuratova T.
6 2 A-19 Elektrotexnika, elektronika hám elektr ótkizgishler 22.06.2021 9:00 Awızsha 23.06.2021 9:00 Dauletmuratov B. Dauletov K. Kamilova M. 307 Matekeev R.
7 2 A-19 Metrologiya, standartlastırıw hám sertifikaciyalastırıw 01.07.2021 9:00 Jazba 02.07.2021 9:00 Djumagulov Z. Kurmanov A. 204 Kamilova M.
8 2 A-19 Texnikalıq dóretiwshilik hám konstrukciyalaw 17.06.2021 9:00 Awızsha 18.06.2021 9:00 Matekeev R. Kamilova M. Djumagulov Z. Eshanova S. 308 317 Orınbetov N.
9 2 A-19 Úy-ruwzıgershilik tiykarları 19.06.2021 9:00 Awızsha 21.06.2021 9:00 Orınbetov N. Kamilova M. Ibragimov B. Berdimbetova A. 308 317 Sultanbaev K.
1 Texnologiyalıq tálim 2 B-25 Shet tili 12.06.2021 9:00 Test 14.06.2021 9:00 Ilyasova B. Elmuratova Z. Bayniyazova S. Kalimbetova K. 204 Berdimbetova A.
2 2 B-25 Xabar texnologiyaları hám kompyuter grafikası 15.06.2021 9:00 Test 16.06.2021 9:00 Kunnazarov O. Mambetniyazov M. 204 Djumagulov Z.
3 2 B-25 Ulıwma pedagogika 26.06.2021 9:00 Awızsha 28.06.2021 9:00 Abdalieva F. Ismailov A. 308 Joldasov F.
4 2 B-25 Sızba geometriya hám injenerlik grafikası 24.06.2021 9:00 Ámeliy 25.06.2021 9:00 Avezov B. Nazarbekov K. Amanbaev M. Joldasov F. 204 Eshanova S.
5 2 B-25 Texnikalıq mexanika 29.06.2021 9:00 Jazba 30.06.2021 9:00 Uteniyazov A. Matekeev R. Sadaddinov U. Nazarbekov K. 204 Shamuratova T.
6 2 B-25 Elektrotexnika, elektronika hám elektr ótkizgishler 22.06.2021 9:00 Awızsha 23.06.2021 9:00 Dauletov K. Dauletmuratov B. 307 Matekeev R.
7 2 B-25 Metrologiya, standartlastırıw hám sertifikaciyalastırıw 01.07.2021 9:00 Jazba 02.07.2021 9:00 Djumagulov Z. Kurmanov A. 204 Kamilova M.
8 2 B-25 Texnikalıq dóretiwshilik hám konstrukciyalaw 17.06.2021 9:00 Awızsha 18.06.2021 9:00 Djumagulov Z. Eshanova S. Matekeev R. Kamilova M. 306 Nazarbekov K.
9 2 B-25 Úy-ruwzıgershilik tiykarları 19.06.2021 9:00 Awızsha 21.06.2021 11:30 Orınbetov N. Kamilova M. Ibragimov B. Berdimbetova A. 308 317 Sultanbaev K.
1 Texnologiyalıq tálim 2 V-5 Shet tili 12.06.2021 9:00 Test 14.06.2021 9:00 Elmuratova Z. Saytova Z. 204 Berdimbetova A.
2 2 V-5 Xabar texnologiyaları hám kompyuter grafikası 15.06.2021 9:00 Test 16.06.2021 9:00 Alyaminov M. Mambetniyazov M. 204 Djumagulov Z.
3 2 V-5 Ulıwma pedagogika 26.06.2021 9:00 Awızsha 28.06.2021 12:00 Kurbanbaeva D. Abdalieva P. 306 Joldasov F.
4 2 V-5 Sızba geometriya hám injenerlik grafikası 24.06.2021 9:00 Ámeliy 25.06.2021 9:00 Avezov B. Nazarbekov K. Joldasov F. 204 Eshanova S.
5 2 V-5 Texnikalıq mexanika 29.06.2021 9:00 Jazba 30.06.2021 9:00 Uteniyazov A. Matekeev R. Sadaddinov U. Nazarbekov K. 204 Shamuratova T.
6 2 V-5 Elektrotexnika, elektronika hám elektr ótkizgishler 22.06.2021 9:00 Awızsha 23.06.2021 10:00 Dauletov K. Dauletmuratov B. 307 Matekeev R.
7 2 V-5 Metrologiya, standartlastırıw hám sertifikaciyalastırıw 01.07.2021 9:00 Jazba 02.07.2021 9:00 Djumagulov Z. Kurmanov A. 204 Kamilova M.
8 2 V-5 Texnikalıq dóretiwshilik hám konstrukciyalaw 17.06.2021 9:00 Awızsha 18.06.2021 14:00 Djumagulov Z. Eshanova S. Matekeev R. Kamilova M. 306 Nazarbekov K.
9 2 V-5 Úy-ruwzıgershilik tiykarları 19.06.2021 9:00 Awızsha 21.06.2021 14:00 Orınbetov N. Kamilova M. Ibragimov B. Berdimbetova A. 308 317 Sultanbaev K.
1 Texnologiyalıq tálim 2 G-18 Shet tili 12.06.2021 9:00 Test 14.06.2021 9:00 Bayniyazova S. Elmuratova Z. Tleumuratova A. Kalimbetova K. 204 Berdimbetova A.
2 2 G-18 Xabar texnologiyaları hám kompyuter grafikası 15.06.2021 9:00 Test 16.06.2021 9:00 Mambetniyazov M. Kunnazarov O. 204 Djumagulov Z.
3 2 G-18 Ulıwma pedagogika 26.06.2021 9:00 Awızsha 28.06.2021 15:00 Bayniyazova G. Abdalieva P. 306 Joldasov F.
4 2 G-18 Sızba geometriya hám injenerlik grafikası 24.06.2021 9:00 Ámeliy 25.06.2021 9:00 Avezov B. Nazarbekov K. Joldasov F. 204 Eshanova S.
5 2 G-18 Texnikalıq mexanika 29.06.2021 9:00 Jazba 30.06.2021 9:00 Uteniyazov A. Matekeev R. Sadaddinov U. Nazarbekov K. 204 Shamuratova T.
6 2 G-18 Elektrotexnika, elektronika hám elektr ótkizgishler 22.06.2021 9:00 Awızsha 23.06.2021 16:00 Dauletmuratov B. Dauletov K. Kamilova M. 307 Matekeev R.
7 2 G-18 Metrologiya, standartlastırıw hám sertifikaciyalastırıw 01.07.2021 9:00 Jazba 02.07.2021 9:00 Djumagulov Z. Kurmanov A. 204 Kamilova M.
8 2 G-18 Texnikalıq dóretiwshilik hám konstrukciyalaw 17.06.2021 9:00 Awızsha 18.06.2021 14:00 Matekeev R. Kamilova M. Djumagulov Z. Eshanova S. 308 317 Orınbetov N.
9 2 G-18 Úy-ruwzıgershilik tiykarları 19.06.2021 9:00 Awızsha 21.06.2021 15:00 Orınbetov N. Kamilova M. Ibragimov B. Berdimbetova A. 308 317 Sultanbaev K.
1 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikası 3 A-30 Shet tili 23.06.2021 9:00 Test 24.06.2021 9:00 Bekmuratova R. Saytova Z. Elmuratova Z. 323 Amaniyazov S.
2 3 A-30 Kompoziciya 03.07.2021 9:00 Ámeliy 05.07.2021 9:00 Mambetkadirov G. Qallıqlıshov Sh. 312 Esboganova B.
3 3 A-30 Súwretlew óneri texnologiyası hám nusqa kóshiriw 24.05.2021 9:00 Ámeliy 25.05.2021 14:00 Qallıqlıshov Sh. Urazimova T. 312 Bekmuratov T.
4 3 A-30 Arxitektura elementlerin joybarlaw 21.06.2021 9:00 Ámeliy 22.06.2021 9:00 Bekmuratov T. Esboganova B. 312 Aldabergenov A.
5 3 A-30 Akademiyalıq qálem súwret tiykarları 29.06.2021 9:00 Ámeliy 30.06.2021 9:00 Abdireymov D. Aldabergenov A. 310 314 Esboganova B.
6 3 A-30 Dáskekli akademiyalıq reӊli súwret tiykarları hám kompoziciya 01.07.2021 9:00 Ámeliy 02.07.2021 9:00 Abdireymov D. Aldabergenov A. 310 314 Kallıklıshov Sh.
7 3 A-30 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikasın oqıtıwda texnologiyalar hám joybarlaw 28.05.2021 9:00 Awızsha 29.05.2021 9:00 Qallıqlıshov Sh. Bekmuratov T. 312 Aldabergenov A.
8 3 A-30 Grafikalıq súwretlew tiykarları 06.07.2021 9:00 Test 07.07.2021 9:00 Amaniyazov S. Esboganova B. 312 Abdireymov D.
9 3 A-30 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikasın oqıtıw metodikası 25.06.2021 9:00 Awızsha 26.06.2021 9:00 Qallıqlıshov Sh. Bekmuratov T. 312 Amaniyazov S.
10 3 A-30 Ómir xızmeti qáwipsizligi 26.06.2021 9:00 Test 28.06.2021 9:00 Sadaddinov U. Romanova L. Sultanbaev K. 312 Amaniyazov S.
11 3 A-30 Shıǵıs xalıq ónermentshiligi 26.05.2021 9:00 Ámeliy 27.05.2021 14:00 Urazimova T. Qallıqlıshov Sh. 312 Esboganova B.
1 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikası 3 V-17 Shet tili 23.06.2021 9:00 Test 24.06.2021 9:00 Bekmuratova R. Elmuratova Z. 323 Amaniyazov S.
2 3 V-17 Kompoziciya 03.07.2021 9:00 Ámeliy 05.07.2021 9:00 Mambetkadirov G. Qallıqlıshov Sh. 308 Esboganova B.
3 3 V-17 Súwretlew óneri texnologiyası hám nusqa kóshiriw 24.05.2021 9:00 Ámeliy 25.05.2021 14:00 Urazimova T. Qallıqlıshov Sh. 308 Bekmuratov T.
4 3 V-17 Arxitektura elementlerin joybarlaw 21.06.2021 9:00 Ámeliy 22.06.2021 9:00 Bekmuratov T. Esboganova B. 308 Aldabergenov A.
5 3 V-17 Akademiyalıq qálem súwret tiykarları 29.06.2021 9:00 Ámeliy 30.06.2021 9:00 Abdireymov D. Aldabergenov A. 316 Esboganova B.
6 3 V-17 Dáskekli akademiyalıq reӊli súwret tiykarları hám kompoziciya 01.07.2021 9:00 Ámeliy 02.07.2021 9:00 Abdireymov D. Aldabergenov A. 316 Kallıklıshov Sh.
7 3 V-17 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikasın oqıtıwda texnologiyalar hám joybarlaw 28.05.2021 9:00 Ámeliy 29.05.2021 14:00 Qallıqlıshov Sh. Bekmuratov T. 308 Aldabergenov A.
8 3 V-17 Grafikalıq súwretlew tiykarları 06.07.2021 9:00 Test 07.07.2021 9:00 Amaniyazov S. Esboganova B. 308 Abdireymov D.
9 3 V-17 Súwretlew óneri hám injenerlik grafikasın oqıtıw metodikası 25.06.2021 9:00 Awızsha 26.06.2021 9:00 Bekmuratov T. Qallıqlıshov Sh. 308 Amaniyazov S.
10 3 V-17 Ómir xızmeti qáwipsizligi 26.06.2021 9:00 Test 28.06.2021 9:00 Sadaddinov U. Romanova L. Sultanbaev K. 317 Amaniyazov S.
11 3 V-17 Shıǵıs xalıq ónermentshiligi 26.05.2021 9:00 Ámeliy 27.05.2021 14:00 Urazimova T. Qallıqlıshov Sh. 308 Esboganova B.
1 Miynet tálimi 3 A-31 Shet tili 16.06.2021 9:00 Test 17.06.2021 9:00 Bayniyazova S. Elmuratova Z. Ilyasova B.
Saytova Z.
204 Avezov B.
2 3 A-31 Ulıwma psixologiya 30.06.2021 9:00 Awızsha 01.07.2021 9:00 Bayniyazova G. Abdalieva P. 320 Joldasov F.
3 3 A-31 Gidravlika. Jıllılıq texnikası 21.06.2021 9:00 Jazba 22.06.2021 9:00 Nazarbekov K. Djumagulov Z. Matekeev R. 204 Kdırniyazov K.
4 3 A-31 Mexanizaciyalaw, avtomatlastırıw hám robototexnika 18.06.2021 9:00 Awızsha 19.06.2021 9:00 Kurmanov A. Orınbetov N. 320 Eshanova S.
5 3 A-31 Texnikalıq dóretiwshilik hám dizayn 28.06.2021 9:00 Awızsha 29.06.2021 9:00 Sultanbaev K. Matekeev R. 320 Kurmanov A.
6 3 A-31 Texnologiya pánin oqıtıw metodikası 23.06.2021 9:00 Jazba 24.06.2021 9:00 Baltabaev J. Shamuratova T. 204 Nazarbekov K.
7 3 A-31 Texnologiya hám dizayn 14.06.2021 9:00 Awızsha 15.06.2021 9:00 Shamuratova T. Baltabaev J. 320 Kamilova M.
8 3 A-31 Servis xızmeti 02.07.2021 9:00 Jazba 03.07.2021 9:00 Berdimbetova A. Eshanova S. 204 Baltabaev J.
9 3 A-31 Elektrotexnika jumısları 25.06.2021 9:00 Awızsha 26.06.2021 9:00 Orınbetov N. Ibragimov B. 320 Sultanbaev K.
1 Miynet tálimi 3 B-17 Shet tili 16.06.2021 9:00 Test 17.06.2021 9:00 Bayniyazova S. Elmuratova Z. Ilyasova B.
Saytova Z.
204 Avezov B.
2 3 B-17 Ulıwma psixologiya 30.06.2021 9:00 Awızsha 01.07.2021 9:00 Abdalieva P. Bayniyazova G. 315 Joldasov F.
3 3 B-17 Gidravlika. Jıllılıq texnikası 21.06.2021 9:00 Jazba 22.06.2021 9:00 Nazarbekov K. Djumagulov Z. Matekeev R. 204 Kdırniyazov K.
4 3 B-17 Mexanizaciyalaw, avtomatlastırıw hám robototexnika 18.06.2021 9:00 Awızsha 19.06.2021 15:00 Kurmanov A. Orınbetov N. 320 Eshanova S.
5 3 B-17 Texnikalıq dóretiwshilik hám dizayn 28.06.2021 9:00 Awızsha 29.06.2021 15:00 Sultanbaev K. Matekeev R. 320 Kurmanov A.
6 3 B-17 Texnologiya pánin oqıtıw metodikası 23.06.2021 9:00 Jazba 24.06.2021 9:00 Baltabaev J. Shamuratova T. 204 Nazarbekov K.
7 3 B-17 Texnologiya hám dizayn 14.06.2021 9:00 Awızsha 15.06.2021 9:00 Baltabaev J. Shamuratova T. 315 Kamilova M.
8 3 B-17 Servis xızmeti 02.07.2021 9:00 Jazba 03.07.2021 9:00 Eshanova S. Berdimbetova A. 204 Baltabaev J.
9 3 B-17 Elektrotexnika jumısları 25.06.2021 9:00 Awızsha 26.06.2021 14:00 Orınbetov N. Ibragimov B. 320 Sultanbaev K.
                           
Súwretlew óneri hám miynet tálimi fakulteti dekanı                                                doc.J.Darmenov